Appartementen Residence Ea Bianca

Prijs : € 320

Italië

Baja Sardinia

Zonvakanties


Appartementen Residence Ea Bianca Ga naar DeJongIntra-nl

voor € 320

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DeJongIntra-nl.

De appartementen van deze accommodatie combineren comfort met een prachtig uitzicht dankzij de hogere ligging.

Ze zijn netjes en elegant ingericht en beschikken over een goed uitgeruste keuken. Dankzij de airconditioning blijft de temperatuur binnen altijd aangenaam.
Bij het zwembad kun je ontspannen op een van de ligstoelen, terwijl de parasols voor de nodige schaduw zorgen.

Vanaf het zwembad heb je een adembenemend uitzicht over de zee.
Deze accommodatie is ideaal voor gezinnen die Sardinië willen ontdekken en tegelijkertijd willen genieten van een comfortabel en ontspannen verblijf..

De appartementen van deze accommodatie combineren comfort met een prachtig uitzicht dankzij de hogere ligging.

Ze zijn netjes en elegant ingericht en beschikken over een goed uitgeruste keuken. Dankzij de airconditioning blijft de temperatuur binnen altijd aangenaam.Bij het zwembad kun je ontspannen op een van de ligstoelen, terwijl de parasols voor de nodige schaduw zorgen. Vanaf het zwembad heb je een adembenemend uitzicht over de zee.Deze accommodatie is ideaal voor gezinnen die Sardinië willen ontdekken en tegelijkertijd willen genieten van een comfortabel en ontspannen verblijf. De kustlijn waar Residence Ea Bianca aan ligt, is de beroemde Costa Smeralda.

Deze 55 km lange kustlijn is een van de populairste bestemmingen van Sardinië en biedt een mix van kristalhelder water, talloze baaien en indrukwekkende rotsformaties die door de wind zijn gevormd. De Costa Smeralda staat bekend om zijn serene natuur, luxe uitstraling en uitgebreide faciliteiten. Of je nu op zoek bent naar rust of juist wat meer levendigheid, hier vind je altijd wat je nodig hebt.- Strand Cala dei Ginepri: 1.5 km- Centrum van Baja Sardinia (met supermarkt en restaurants): 3 kmMet de auto:- Gratis parkeerplaatsMet het vliegtuig:- Luchthaven van Olbia: 36 kmLet op: Bij vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar de accommodatie niet inbegrepen. Het wordt aangeraden om een huurauto bij te boeken, wat eenvoudig kan tijdens de vervolgstappen van je boeking.

- Dit complex is minder geschikt voor mensen die slecht ter been zijn i.v.m. de vele trappen random het complex en in de appartementen- Inchecken na 20:00 uur is enkel mogelijk in overleg met de accommodatie- De eindschoonmaak is verplicht af te nemen en te voldoen bij aankomst. Wanneer je de accommodatie achterlaat dan zorg je ervoor dat de keuken schoon is, de inventaris schoon en droog in de kastjes staat en dat het vuilnis weg is gebracht. Als dit niet het geval is, dan wordt er € 50 van de borg ingehouden.

In de appartementen zijn diverse kleine niveauverschillen, die middels enkele treden met elkaar zijn verbonden. Ze liggen verspreid over diverse gebouwen en beschikken o.a. over:- Kitchenette met 4 kookplaten, oven, inventaris en waterkoker - Tv- Airconditioning- Wasmachine- Badkamer met douche en toilet- Balkon of terras met zitje en parasol.



Eigenschappen
Naam Appartementen Residence Ea Bianca
Italië
Baja Sardinia
Type Zonvakanties
Aanbieder Dejongintra-Nl
Transport Eigen vervoer
Regio Sardinië