L'oisette

Prijs : € 3150

Frankrijk

Epiniac

Vakantiehuizen


L'oisette Ga naar Gites-nl

voor € 3150

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Gites-nl.

l'Oisette is een prachtige villa uitkijkend op de eerste hole van de uitdagende 18 holes golfbaan van Chateau des Ormes, gelegen in het Domaine des Ormes.

l'Oisette is een villa met drie zeer ruime slaapkamers en ieder met een prive luxe badkamer....alle drie met een inloop douche en waarvan één badkamer met inloop douche èn ligbad . De kamers zijn met veel smaak ingericht en zijn voorzien van ruime kleding kasten.
De woonkamer is ruim ( 60 m2° ) met een open haard, antieke meubels, comfortabele zit banken en stoelen.....en..... een bijzondere vleugel - boudoir- van het merk Bechstein. Ook zijn de schilderijen aan de muren van hoge kwaliteit.
De open keuken is van alle moderne apparatuur voorzien : twee ovens, magnetron, 5 gaspitten.

Annex eetkamer, wederom met veel smaak ingericht.
Rondom l'Oisette liggen drie gemeubileerde terrassen die uitlopen op een tuin van 1500m2 grenzend aan de boomrijke golfbaan. Gedurende de zomer maanden kunnen gasten genieten van een rond intex zwembad van 5 meter diameter. Het zwembad kan verwarmd worden. Ook kunnen de gasten een 4 persoons jacuzzi naast het zwembad gebruiken..



Kaart

Eigenschappen
Naam L'oisette
Frankrijk
Epiniac
Type Vakantiehuizen
Aanbieder Gites-Nl
Inclusief Boekingskosten a € 24,50 per boeking
Provincie Bretagne
Aantal personen min 3
Aantal personen max 7
Faciliteiten VaatwasserWasmachineWasdrogerStrijkijzerKinderbedKinderstoelTVInternetFietsen bij huisOpen haardHaardrogerBadJacuzziMet zwembad
Exclusief Borg a € 1.000,00
Transport Eigen vervoer
Regio Ille-et-Vilaine