Violetta

Prijs : € 1709.5

Frankrijk

La Roque-Gageac

Vakantiehuizen


Violetta Ga naar Maisonne-eu

voor € 1709.5

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Maisonne-eu.

Onze prachtige, gerestaureerde woning met verwarmd zwembad en poolhouse heeft directe toegang tot de Dordogne.

De woning ligt tussen La Roque-Gageac en Cénac, op 9 km ten zuiden van Sarlat. Het is een van de weinige huizen met directe toegang tot de rivier de Dordogne..

Onze prachtige, gerestaureerde woning met verwarmd zwembad en poolhouse heeft directe toegang tot de Dordogne.

De woning ligt tussen La Roque-Gageac en Cénac, op 9 km ten zuiden van Sarlat. Het is een van de weinige huizen met directe toegang tot de rivier de Dordogne.
De woning is recent met zorg en oog voor detail gerenoveerd tot een hoog niveau, en beschikt over ruime kamers die plaats bieden aan 8 personen.
Het is de perfecte uitvalsbasis om een van de mooiste regio's van Frankrijk te ontdekken..



Kaart

Eigenschappen
Naam Violetta
Frankrijk
La Roque-Gageac
Type Vakantiehuizen
Aanbieder Maisonne-Eu
Prijstype Prijs per week
Inclusief Eindschoonmaak (Inbegrepen) Handdoeken (Inbegrepen) Servicekosten (€29,50)
Aantal personen max 8
Faciliteiten Wasmachine; Wasdroger; Televisie; Babybed; Kinderstoel; Vaatwasser; Koelkast; Magnetron; Oven; Waterkoker; Kookplaat; BBQ; Wifi; Zwembad; Parkeerplaats; Tuin; Terras
Transport Eigen vervoer
Regio aquitaine