Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Suntip-nl.
Ga op stedentrip naar Porto en verblijf in een prachtig gebouw midden in het centrum.
Perfect als je deze mooie stad wilt verkennen en bij thuiskomst wilt genieten van comfort. Op dit adres heb je alles voor een paar dagen weg. De kamers zijn smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien. Door de warme kleuren van het hotel en de typische Portugese inrichting voel je je snel thuis.
Faciliteiten Hotel Da Bolsa beschikt over een ontbijtzaal waar je ‘s ochtends genoeg keuze hebt voor een goede start van de dag. Het behulpzame personeel van het hotel helpt je bij het boeken van een excursie. Na een hele dag in de stad proost je ‘s avonds in de gezellige bar op een geslaagde dag met één van de lokale wijnen die het hotel te bieden heeft. De perfecte uitvalbasis voor jouw citytrip! Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij Da Bolsa.
Het hotel beschikt over 36 kamers, verdeeld over drie verdiepingen die per lift te bereiken zijn. De receptie staat 24 uur per dag voor je klaar om al je.
| Naam | Hotel Da Bolsa |
| Portugal | |
| Porto | |
| Type | Hotel |
| Aanbieder | Suntip-Nl |
| Accomodatie naam | Hotel Da Bolsa |
| Aantal dagen | 7 |
| Aantal nachten | 6 |
| Vertrekdatum | 2027-01-24 |
| Sterren | 3 |
| Transport | Vliegtuig |
| Regio | Costa Verde |