Landgasthof Almerwirt

Prijs : € 226

Oostenrijk

Maria Alm

hotel


Landgasthof Almerwirt Ga naar TUI-nl

voor € 226

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij TUI-nl.

4-daagse Autovakantie naar Hochkönig bij Landgasthof Almerwirt.

Landgasthof Almerwirt ligt in Maria Alm, wat een van de populairste zomerbestemmingen onder Nederlanders voor een zonovergoten bergvakantie in het Salzburgerland is.

Dit kleine dorp herbergt een schat aan veelzijdigheid in en rondom haar dorpsgrens. Zo rijd je in minder dan een half uur naar Zell am See. Hier vind je uiteraard het verfrissende Zeller meer, maar ook een keur aan gezellige terrassen en goede restaurants. Alpinisten, wandelaars, fietsers, golfers en watersporters vinden in de omgeving van Maria Alm een ruim aanbod aan activiteiten.

Een goed hotel hoef je niet te zoeken, dat hebben wij al voor je geregeld! Landgasthof Almerwirt beschikt over een breed scala aan kamers zodat er voor iedereen wat te boeken is..



Kaart

Eigenschappen
Naam Landgasthof Almerwirt
Oostenrijk
Maria Alm
Type Hotel
Aanbieder TUI-Nl
Vertrekdatum 2026-05-10
Aantal dagen 4
Extra Ontbijt en diner zijn inbegrepen, Binnenbad met sauna, Kaffee und Kuchen, lekker!, Geschikt voor wandelvakanties, De Hochkönigcard is inclusief, Perfect voor actievelingen
Faciliteiten ZwembadBarHuisdieren toegestaan,
Sterren 3
Transport eigen vervoer
Regio Hochkönig