Kristall Saphir

Prijs : € 411

Zwitserland

Saas Almagell

hotel


Kristall Saphir Ga naar TUI-nl

voor € 411

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij TUI-nl.

4-daagse Autovakantie naar Saastal bij Kristall Saphir.

Diegenen die eerder in Hotel Kristall Saphir verbleven, weten al dat dit een prima adres is voor een heerlijke wintersportvakantie.

Het uitzicht op de besneeuwde omgeving met de ruige toppen, de goede keuken, de schone kamers en de gratis skibus zorgen voor een geslaagde vakantie. Vanuit Saas Almagell kun je skiën in het gebied van Almagell en Grund, maar ook in het nog hoger gelegen skigebied van Saas Fee, bekend om zijn gletsjerlandschap.

Het Saasdal is een zeker sneeuwzeker gebied door de hoge ligging en je kunt zodoende tot laat in het seizoen hier terecht. Na een actieve dag zit je in Kristall Saphir goed, naast een groot binnen- en buitenterras kun je ook bij de houtkachel relaxen met een hapje en een drankje..



Kaart

Eigenschappen
Naam Kristall Saphir
Zwitserland
Saas Almagell
Type Hotel
Aanbieder TUI-Nl
Vertrekdatum 2025-10-04
Aantal dagen 4
Extra ACTIE: Gratis autobaanvignet, Inclusief Saastalcard met korting op of gratis vervoer en activiteiten, Uitnodigend binnen- en buitenterras, Uitgebreid welnesscentrum, Kind t/m 11 jaar verblijft gratis, Gratis Wifi
Faciliteiten BarHuisdieren toegestaan,
Rating 8.9
Sterren 3
Transport eigen vervoer
Regio Saastal