Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.
Kom genieten in Hotel De Hoeve van Nunspeet, gelegen midden op de Veluwe! Tijdens je verblijf zal het je aan niets ontbreken.
Je start je ochtend met een heerlijk ontbijt, waarna je op pad kunt om de omgeving te ontdekken! Geniet tijdens een wandel- of fietstocht van de afwisselende natuur.
Nabij het hotel ligt het Veluwe transferium. Beklim hier de uitkijktoren en kijk uit over de natuur en het Veluwemeer. Vanaf Nunspeet ben je zo in Elburg.
Neem in dit oude sfeervolle stadje eens een kijkje bij de mooie jachthaven. Elburg heeft een prachtige groene omgeving die uitermate geschikt is voor het maken van wandelingen.
Een andere plaats dat de moeite waard is, is Staverden. Dit dorp heeft een beschermd dorpsgezicht en heeft de bezoeker o.a.
de volgende bezienswaardigheden te bieden: het Kasteel Staverden, de Kapel Staverden, de Watermolen Staverden en de Duiventil. Wil je nog meer genieten van het Veluwse landschap? Dan zijn het Veluwemeer, het Speulderbos en Sprielderbos de bestemmingen die je zoekt.
Na een heerlijke dag erop uit te zijn geweest, staat er een heerlijk 3-gangendiner in het hotel op je te wachten. Dat wordt genieten!.
Nunspeet ligt op de Veluwe.
Je kunt in de omgeving genoeg beleven en er zijn genoeg plekken om naartoe te fietsen. Hieronder wat tips.
**Hulshorster Zand**
Het Hulshorsterzand is een stuifzandgebied tussen Harderwijk en Nunspeet. Hier leven enkele zeldzame planten en dieren zoals de levendbarende hagedis, de nachtzwaluw en de duinpieper. Er is hier een wandelroute van 7 kilometer war je zo'n 2.5 uur over doet.
Deze wandelroute leidt je door en langs het stuifzandgebied Hulshorsterzand en is een prachtige, afwisselende wandeling door bos, langs heide en over stuifzand.
**Het Veluwemeer**
Nunspeet ligt vlakbij het Veluwemeer. Hier is in de zomermaanden veel te beleven qua watersport. Vlakbij het hotel zit de uitkijktoren Veluwestransferium. Wanneer je deze beklimt, zie je het Veluwemeer liggen.
Bij het Veluwemeer zelf heb je ook een uitkijktoren, genaamd de Hierdensebeek uitkijktoren. Harderwijk ligt ook aan het Veluwemeer en hier kan je eventueel een fietstocht naartoe maken. Harderwijk is bruisend, bourgondisch en betoverd en er is veel te doen. Pak een terrasje, ga lekker uit eten, ga een middagje shoppen of geniet van een picknick op het stadsstrand.
**Speulderbos**
Als je graag een langere fietstocht wil maken, is het Speulderbos een aanrader. Vanaf het hotel is dit ongeveer 55 minuten fietsen. Je kan eventueel een tussenstop kunnen maken in Elspeet voor een lekker bakje koffie met gebak. Het Speulderbos staat bekend om zijn dansende bomen op de Duintjes route.
Bomen in het bos hebben kronkelende boomstammen waardoor het lijkt alsof ze dansen. Tevens ligt er een zogeheten leemkuil, het Solse Gat. Door smeltend ijs in de ijstijd is dit gat ontstaan. Door de boeren is dit gat verder uitgehold.
Verder liggen op diverse plekken in het bos grafheuvels. Met opgravingen zijn hier oude urnen aangetroffen. Eén ding is zeker; in dit bos is veel te ontdekken!.
Naam | De Hoeve Van Nunspeet |
Nederland | |
Nunspeet | |
Type | All-Inclusive |
Aanbieder | Weekendjeweg-Nl |
Kort | Geniet 2, 3 of 4 dagen van een verblijf op de Veluwe incl. ontbijt, 3-gangendiner en drankjes |
Extra | Heerlijk hotel! |
Overig | 1, 2 of 3 overnachtingenDagelijks uitgebreid ontbijtbuffetDagelijks 3-gangendiner t.w.v. € 32,50 p.p.p.d.Gratis consumpties (van 17.30 tot 21.00 uur, keuze uit Hollands assortiment, bestaande uit: koffie, thee, frisdrank, vruchtensappen, jenever, huiswijn, Heineken tapbier)Het hotel bevindt zich in een prachtig natuurgebied op de VeluwePrachtige omgeving voor het maken van wandel- en fietstochtenMogelijkheid om fietsen te huren bij het hotel (tegen betaling)Gratis gebruik van Wi-Fi in het hotelTip: bezoek Elburg, Staverden of Harderwijk |
Adres | Elspeterweg 14 |
Postcode | 8071PA |
Sterren | 3 |
Transport | Eigen vervoer |
Regio | Gelderland |