Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Wintertrex-nl.
Het gezellige 4-sterren aparthotel Résidence Les Balcons des Airelles ligt direct in het centrum van Les Orres 1800 op een hoogte van ca.
1.750 m. De toegang tot het skigebied is via de op slechts enkele meters van uw verblijf gelegen lift "Bois Mean" mogelijk.
De dichtste winkels, cafés en restaurants vind je direct bij het hotel..
LiggingHet gezellige 4-sterren aparthotel Résidence Les Balcons des Airelles ligt direct in het centrum van Les Orres 1800 op een hoogte van ca.
1.750 m. De toegang tot het skigebied is via de op slechts enkele meters van uw verblijf gelegen lift "Bois Mean" mogelijk. De dichtste winkels, cafés en restaurants vind je direct bij het hotel.InrichtingTot de faciliteiten van het mooi ingerichte verblijf behoort een receptie. Wi-Fi staat voor gasten aan de receptie ter beschikking.
De wintersportuitrusting kun je in een ski/snowboardberging opbergen. Ter plaatse is er een openbare parkeerplaats (tegen betaling) - op basis van beschikbaarheid.WellnessIn het binnengedeelte van de accommodatie bevindt zich een binnenzwembad.VerzorgingZonder verzorging. Naar wens kun je ter plaatse ook van een broodjesservice gebruikmaken.HuisdierenHuisdieren op aanvraag (ca. € 35,- per dier/verblijf, zonder voer)Belangrijke opmerkingenLet op: als de eindschoonmaak niet is geboekt en het appartement niet schoon wordt achtergelaten, kunnen schoonmaakkosten in rekening worden gebracht (zie informatie ter plaatse).De receptie met Wi-Fi bevindt zich in het tegenovergelegen Résidence Le Parc des Airelles.Deze accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk.Overbezetting met baby's: niet mogelijk.
| Naam | Résidence Les Balcons Des Airelles |
| Frankrijk | |
| Les Orres | |
| Type | Wintersport |
| Aanbieder | Wintertrex-Nl |
| Regio | Nationaal park Les Ecrins |
| Ski Regio | Les Orres |
| Provincie | Hautes-Alpes |
| Faciliteiten | Internet;Huisdieren mogelijk;Zwembad |
| Sterren | 4 |
| Rating | 8 |
| Afstand tot piste | 50 |
| Inclusief | Overnachting zoals geboekt4- of 6-daagse skipas Les Orres (Waarde van de skipas tot € 232) Uitzonderingen zie boekingsprocesBinnenzwembadWi-Fi (bij de receptie) |
| Transport | eigen vervoer |