Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Deboshoek-nl.
Sfeervol chalet voor twee op De Boshoek, met eigen tuin en alle gemakken voor een rustige vakantie samen..
Samen tot rust komen in de VeluwelodgeDe Veluwelodge is een knus chalet voor twee personen op Recreatiepark De Boshoek, midden op de Veluwe.
Dit verblijf is gemaakt voor koppels die op zoek zijn naar een rustige uitvalsbasis, zonder in te leveren op comfort. Geen overbodige ruimtes, maar precies wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf met z'n tweeën.Alles voor een ontspannen verblijfDe woonkamer is ingericht met comfortabele meubels en een Smart TV, fijn voor een avond binnen na een dag buiten. In de keuken kook je op een 4-pits gasstel en de koelkast met vriesvak biedt genoeg ruimte voor je boodschappen. 's Ochtends zet je met de Nespresso koffiemachine snel een verse kop koffie.
De slaapkamer met tweepersoonsbed is de plek om goed uit te rusten, en de badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Centrale verwarming, een waterkoker en WiFi zorgen dat je tijdens je verblijf niets hoeft te missen. Buiten geniet je van de deels omheinde tuin met tuinmeubels, en dankzij de eigen parkeerplaats sta je zo bij je accommodatie.De Boshoek en de Veluwe binnen handbereikVanaf de Veluwelodge sta je zo op de fiets of te voet richting de bossen en heidevelden van de Veluwe. Wil je een dagje wat actiever, dan kun je op het park terecht bij het binnen- of buitenzwembad, of een balletje slaan op de minigolfbaan.
's Avonds is Restaurant Nest een fijne plek om de dag rustig af te sluiten. Natuurgebieden zoals Nationaal Park De Hoge Veluwe liggen dichtbij, net als het Kröller-Müller Museum voor wie van kunst houdt..
| Naam | Veluwelodge | 2 Personen |
| Nederland | |
| Voorthuizen | |
| Type | House |
| Aanbieder | Deboshoek-Nl |
| Sterren | 5 |
| Rating | 10 |
| Aantal personen min | 1 |
| Aantal personen max | 2 |
| Transport | Eigen vervoer |
| Regio | Gelderland |