Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DutchFlyGuys.
Het hotel is een ideale verblijfplaats, vooral voor strandvakantiegangers en gezinnen, op een rustige plek.
Direct aan de zee, ligt het hotel in Belek, de binnenstad van Belek bereiken de gasten na circa 5 km. Dit hotel werd in 2023 opgeknapt. Dit uitgebreide centrum biedt niet alleen 344 villa's/huizen, maar ook 254 kamers die zich in een wooncomplex met 4 liften bevinden (dit bestaat uit een 4 verdiepingen tellend hoofdgebouw en meerdere bijgebouwen). Aan de receptie in de ontvangstruimte staat het vriendelijke personeel de gasten met raad en daad bij.
De kluis bewaakt waardevol eigendom van de gasten. Wi-Fi is kosteloos aanwezig. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Op het terrein van het hotel bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats.
Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een speelkamer. Wie met de auto komt, kan hem (kosteloos) op het parkeerterrein van het verblijf parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een oppasservice tegen betaling, een autoverhuur, een medische dienst, een roomservice tegen betaling, een wasservice en een piccolo-service. In de kamers is airconditioning voorhanden.
Op het balkon of het privé-terras van de meeste kamers kunnen de gasten ontspannen en van de blik op zee genieten. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een slaapbank. Bovendien zijn een kluis en een minibar beschikbaar. Ook een thee-/koffiezetapparaat behoort tot de standaardvoorzieningen.
Voor optimaal comfort zorgen een telefoon, een flatscreen-tv en Wi-Fi (kosteloos). In de badkamer, voorzien van een douche, zijn een föhn en een telefoon aanwezig. 6 rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Voor ouders met kinderen zijn gezinskamers beschikbaar.
Een openluchtzwembad en een overdekt zwembad nodigen uit tot ontspannen zwemplezier. In een pierenbadje kunnen kinderen zich heerlijk uitleven. Daarnaast brengen verkwikkende drankjes aan de zwembadbar/snackbar en een waterglijbaan alle waterratten in de allerbeste stemming. Wie lekker wil bewegen, kan van tennis, beachvolleybal en midgetgolf genieten.
Het hotel heeft in het indoorgedeelte ook veel activiteiten voor sportliefhebbers in petto zoals een fitnessstudio, tafeltennis, darts en aerobics. Het hotel beschikt over een wellnessgedeelte met een sauna, een stoombad en een hamam en ook - tegen een extra toeslag - een spa, een beautyfarm en massagebehandelingen. Een miniclub, een minidisco en livemuziek garanderen volop recreatieplezier. Copyright GIATA 2004 - 2026.
Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551 Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. 6 restaurants, een koffiehuis, een bar en een lobbybar. Bij de accommodatie kunnen de gasten een all-inclusive special deal boeken.
Een vroege vogels en uitslapers ontbijt garandeert een voortreffelijke start van de dag. Als middageten en diner genieten de gasten van een royaal samengesteld buffet. Dieetgerechten, vegetarische gerechten en kindermenu's worden op aanvraag bereid. Daarnaast stelt het verblijf snacks beschikbaar.
Alcoholische en alcoholvrije dranken zijn voor de gasten inclusief. De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard..
| Naam | Selectum Noa Belek |
| Turkije | |
| Belek | |
| Type | Vakantie |
| Aanbieder | Dutchflyguys |
| Aantal dagen | 7 |
| Aantal nachten | 6 |
| Sterren | 5 |
| Accomodatie | Selectum Noa Belek |
| Vertrek | 2026-11-01 |
| Accommodatie Type | Villa |
| Transport | Vliegtuig |
| Regio | Turkse Rivièra |