Parador De Cruz De Tejeda

Prijs : € 855.09

Spanje

Cruz de Tejeda

Vakantie


Parador De Cruz De Tejeda Ga naar DutchFlyGuys

voor € 855.09

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DutchFlyGuys.

Het hotel ligt in Cruz de Tejeda, 1560 meter boven zeeniveau, bijna precies op het middelpunt van het eiland Gran Canaria.

Het ligt in een bergachtige omgeving en biedt uitzicht op de Roque Nublo en de ravijnen en kliffen die naar de oceaan leiden. Tot de interessante bestemmingen in de directe omgeving behoren het natuurreservaat Nublo, vlakbij het hotel, de gemeente Tejeda, het Abraham Cárdenes Beeldenmuseum en het Etnografisch Museum. Het Medicinale plantencentrum, de 'Koningsgrotten', Roque Nublo en Roque Bentayga zijn ook een bezoekje waard. Het hotel ligt op slechts 9 km van Tejeda, 35 km van Gran Canaria en 45 km van Playa del Inglés.



Het van airconditioning voorziene hotel biedt een schitterend uitzicht op het eiland en op de grote rots voor de ingang. Het hotel is in 2007 gerenoveerd en beschikt over in totaal 43 kamers, verdeeld over 5 verdiepingen. Tot de voorzieningen van het hotel behoren een ontvangsthal, 24 uur per dag geopende receptie met check-outservice, een hotelkluis, een wisselkantoor en een lift. Een café, een bar, een televisielounge, een restaurant, internettoegang, wasservice en parkeergelegenheid worden ook geboden.



De kamers hebben een eigen badkamer, een haardroger, een televisie, internettoegang, een minibar en tweepersoonsbedden. Airconditioning en verwarming worden beide centraal geregeld. De kamers bieden ook een kluisje en een terras.

Het hotel heeft een binnen- en buitenbad en er zijn ligstoelen en parasols.

Ook een bubbelbad, een sauna en een solarium zijn aanwezig. Massages en spafaciliteiten worden geboden.

In het restaurant kunnen de gasten kiezen uit 'baifo' (jonge geit), 'potaje de berros' (jachtschotel met waterkers), 'conejo en salmorejo' (konijn in saus), 'papas arrugás y mojos' (aardappels in hete saus) en 'bienmesabe de Tejeda' (toetje met amandelsiroop).

Cruz de Tejeda ligt op 34 km afstand van Las Palmas, via San Mateo, over de provinciale weg 811..



Eigenschappen
Naam Parador De Cruz De Tejeda
Spanje
Cruz De Tejeda
Type Vakantie
Aanbieder Dutchflyguys
Aantal dagen 7
Aantal nachten 6
Sterren 4
Accomodatie Parador de Cruz de Tejeda
Vertrek 2027-04-14
Accommodatie Type Hotel
Transport Vliegtuig
Regio Gran Canaria