Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Gites-nl.
Deze mooie vrijstaande gîte ligt op +/- 700km van Utrecht en is een combinatie van authentiek Frans en modern stijlvol.
De voormalige 'ecurie' heeft een luxe afwerking en is voorzien van al het hedendaags comfort (o.a. glasvezel internet, vaatwasser, wasmachine). De gîte is voorzien van een slaapkamer met tweepersoonsbed (160x200), grote woonkeuken en een gezellige woonkamer met houtkachel en toegang tot het terras. Badkamer met inloopdouche en een toilet apart.
Alle ruimtes zijn gelegen op de begane grond. In de woonkamer bevindt zich een comfortabele slaapbank (140x200) zodat dit huisje geschikt is voor maximaal 4p. Deze ruimte kan met een gordijn worden afgesloten van de woonkeuken waardoor er een aparte slaapkamer ontstaat. Ruime tuin en terras op het Zuiden met een spectaculair en vrij uitzicht over de weilanden en de Morvan! Hond welkom, mits buiten aangelijnd (tuin niet volledig omheind).
Gîte bezet of nog even verder zoeken? Bekijk onze andere gîte in Héry op deze site onder de naam La Maison des Musiciens. Verblijf in de winter mogelijk in overleg..
| Naam | L'ancienne Ecurie |
| Frankrijk | |
| Héry | |
| Type | Vakantiehuizen |
| Aanbieder | Gites-Nl |
| Inclusief | Boekingskosten a € 24,50 per boeking |
| Provincie | Bourgogne-Franche-Comté |
| Rating | 10.0 |
| Aantal personen min | 1 |
| Aantal personen max | 4 |
| Faciliteiten | VaatwasserWasmachineTVInternet |
| Transport | Eigen vervoer |
| Regio | Nièvre |