Daffy Hotel

Prijs : € 253

Frankrijk

Serre-Chevalier

Wintersport


Daffy Hotel Ga naar Summittravel-nl

voor € 253

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Summittravel-nl.

Daffy Hotel is een sfeervol 3-sterrenhotel in het historische Briançon, de hoogstgelegen stad van Frankrijk.

Het hotel is gevestigd in een voormalige militaire kazerne en heeft een eigentijdse uitstraling met een knipoog naar de jaren 90. De Prorel-gondel, die directe toegang biedt tot het skigebied Serre Chevalier met maar liefst 250 km aan pistes, ligt op ca. 650 meter afstand (ongeveer 8 minuten lopen). Ook winkels, restaurants en bars bevinden zich op korte loopafstand, waardoor je alles binnen handbereik hebt.

Goed om te weten! Er zijn skilockers bij de skilift!
Het hotel beschikt over o.a. een 24-uursreceptie, lift, gratis Wi-Fi, bagageruimte, skiberging met lockers, bar, restaurant, terras en gezellige gemeenschappelijke ruimtes waar je kunt ontspannen na een actieve dag in de sneeuw. 
De kamers beschikken o.a. over een tv, gratis Wi-Fi, bureau en een badkamer met bad of douche, toilet, föhn en handdoekenradiator. Summit Travel biedt de volgende kamers aan:
2-persoonskamer (17-20m2)
3/4-persoonskamer (21m2)
3/4-persoonskamer met schuin dak (24m2)
2-kmr (max.

6 pers): 1 slaapkamer, bedbank en stapelbed (ca. 42m2)
De 3e en/of 4e persoon slapen op een bedbank of stapelbed in de 3/4-persoonskamers 
Je verblijft in Daffy Hotel op basis van logies. Tegen betaling kan je ontbijt of halfpension bijboeken. Het ontbijtbuffet bestaat uit een continentaal buffet.

Bij een verblijf op basis van halfpension geniet je daarnaast van een diner met een voor-, hoofd- en nagerecht uit de menukaart (drankjes niet inbegrepen), geserveerd in het sfeervolle restaurant van het hotel..



Kaart

Eigenschappen
Naam Daffy Hotel
Frankrijk
Serre-Chevalier
Type Wintersport
Aanbieder Summittravel-Nl
Nachten min 2
Nachten max 7
Afstand tot skilift 650
Afstand tot piste 650
Service logies
Skipas incl 1
Transport Eigen vervoer
Regio Serre-Chevalier