Tourist

Prijs : € 675

Italië

Sorrento

Hotel


Tourist Ga naar Suntip-nl

voor € 675

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Suntip-nl.

Hotel Tourist is een charmant 3-sterrenhotel dat perfect gelegen is in het hart van Sorrento, direct aan de beroemde Corso Italia.

Dit gastvrije hotel biedt een ideale uitvalsbasis voor het verkennen van de Golf van Napels en beschikt over 40 comfortabele kamers die met smaak zijn ingericht. Het hotel ligt op slechts 10 minuten lopen van het levendige Piazza Tasso en biedt uitstekende faciliteiten waaronder een buitenzwembad, een restaurant en een bar. De accommodatie kenmerkt zich door een familiaire en gastvrije sfeer.

Gasten waarderen vooral de uitstekende ligging midden in het centrum van Sorrento, waardoor alle bezienswaardigheden en winkels gemakkelijk te voet bereikbaar zijn. Het vriendelijke en behulpzame personeel, de schone en comfortabele kamers en de rustige tuin zorgen voor een ontspannen verblijf.

De nabijheid van het trein- en busstation maakt het hotel ook een perfecte uitvalsbasis voor dagtrips naar Napels, Pompeï en de Amalfikust..



Eigenschappen
Naam Tourist
Italië
Sorrento
Type Hotel
Aanbieder Suntip-Nl
Accomodatie naam Tourist
Aantal dagen 7
Aantal nachten 6
Vertrekdatum 2026-10-07
Sterren 3
Transport Vliegtuig
Regio Golf van Napels