Anema By The Sea Guesthouse

Prijs : € 634

Griekenland

Karlovasi

Appartment


Anema By The Sea Guesthouse Ga naar Suntip-nl

voor € 634

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Suntip-nl.

In dit hotel vier je je vakantie vlakbij zee.Voel de warmte van de Griekse gastvrijheid en de Griekse zonnestralen.

Je dag begin je natuurlijk met een lekker ontbijt. Hierna valt je oog op een van de ligbedden. Een fijne plek om je ochtend door te brengen. Af en toe een frisse duik in het zwembad en daarna slurp je van je favoriete cocktail.

Hoor je de zee al? Binnen no-time lig je weg te dommelen op het strand. Terug in het hotel is het tijd om naar hetà-la-carterestaurant te gaan. “Wat zijn de lekkerste Griekse specialiteiten?”. Het is hier smullen geblazen … De volgende dag heb je zin om de Griekse cultuur te ontdekken.

Het centrum van Karlovassi ligt op 1 kilometer afstand. Als je van shoppen houdt, dan ben je hier aan het juiste adres..



Eigenschappen
Naam Anema By The Sea Guesthouse
Griekenland
Karlovasi
Type Appartment
Aanbieder Suntip-Nl
Accomodatie naam Anema by the Sea Guesthouse
Aantal dagen 7
Aantal nachten 6
Vertrekdatum 2026-05-15
Transport Vliegtuig
Regio Samos