Best Western Premier Hotel & Spa Les Sept Fontain

Prijs : € 217

Frankrijk

Tournus

hotel


Best Western Premier Hotel & Spa Les Sept Fontain Ga naar TUI-nl

voor € 217

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij TUI-nl.

4-daagse Autovakantie naar Bourgogne bij Best Western Premier Hotel & Spa Les Sept Fontain.

Stap binnen in een charmant hotel dat is gevestigd in een prachtig gerenoveerd 17e-eeuws gebouw en nog altijd een bijzondere, historische sfeer uitstraalt.

Na een dag vol ontdekkingen is het heerlijk ontspannen in de spa & wellness, met onder andere een zwembad, jacuzzi en sauna. Ook liefhebbers van gastronomie komen hier volledig aan hun trekken.

In het restaurant geniet je van verfijnde gerechten met een lokale signatuur, perfect gecombineerd met zorgvuldig geselecteerde wijnen uit de wijnkelder. Dit hotel vormt een comfortabele en sfeervolle uitvalsbasis om de omgeving te verkennen..



Eigenschappen
Naam Best Western Premier Hotel & Spa Les Sept Fontain
Frankrijk
Tournus
Type Hotel
Aanbieder TUI-Nl
Vertrekdatum 2026-02-08
Aantal dagen 4
Extra 17e-eeuws monumentaal gebouw, Centraal gelegen in Tournus, Nabij de wijngaarden, Spa met zwembad en jacuzzi, Restaurant met lokale keuken, Neem een kijkje in de wijnkelder
Faciliteiten ZwembadBarHuisdieren toegestaan,
Sterren 4
Transport eigen vervoer
Regio Bourgogne