Torre De La Mora

Prijs : € 333

Spanje

Tarragona

camping


Torre De La Mora Ga naar TUI-nl

voor € 333

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij TUI-nl.

5-daagse Zonvakantie naar Catalonië bij Torre De La Mora.

Terrassencamping Torre de la Mora in Tarragona ligt fraai aan de kust en het uitzicht is vanaf sommige plekken op de camping echt adembenemend.

Voeg daarbij een fraai aangelegd zwembadencomplex met comfortabele ligstoelen en een goed restaurant, en de vakantie kan beginnen! De camping wordt door een rustige weg gescheiden; aan de ene kant vind je de accommodaties, aan de andere kant ligt het grote zwembad, het restaurant, de bar en de sportfaciliteiten zoals het basketbalveld, het voetbalveld en tafeltennistafels. Als je wat meer wilt zien van de omgeving, kun je een bezoekje brengen aan bijvoorbeeld het gezellige Sitges, Tarragona of aan een klein en nog nauwelijks toeristisch dorpje zoals Torredembara, dat ligt maar een kilometer of 4 verderop.

En wil je echt scoren bij de kids, neem ze dan een dag mee naar themapark 'PortAventura'..



Kaart

Eigenschappen
Naam Torre De La Mora
Spanje
Tarragona
Type Camping
Aanbieder TUI-Nl
Vertrekdatum 2025-04-09
Aantal dagen 5
Extra Ruim opgezette camping, Gelegen in een pijnbomenbos, Direct aan een zandstrand, Wauw!! Stacaravans met zeezicht, Bezoek eens een lokale markt & inclusief transfers.
Faciliteiten ZwembadRestaurantBarSupermarkt,
Rating 7.4
Sterren 4
Transport vliegtuig
Regio Catalonië