Stadsvilla Hotel Mozaic Den Haag

Prijs : € 57.5

Nederland

Den Haag

Stedentrips


Stadsvilla Hotel Mozaic Den Haag Ga naar Weekendjeweg-nl

voor € 57.5

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.

Bijzonder overnachten, Stadsvilla Hotel Mozaic Den Haag is een kleinschalig boutique hotel in het centrum van Den Haag, in de Archipelbuurt.

Het authentieke hotel is gevestigd in twee historische panden en heeft persoonlijke service hoog in het vaandel staan. Je bereikt het hotel gemakkelijk met het openbaar vervoer. Verder is er een bar aanwezig en maak je gratis gebruik van koffie, thee en Wi-Fi. Parkeren en fietsverhuur is mogelijk tegen betaling.

Vanwege het monumentale karakter is geen enkele kamer van Stadsvilla Hotel Mozaic Den Haag dezelfde. Ze komen wel overeen wat betreft de stijlvolle inrichting en moderne faciliteiten. Er zijn verschillende kampertypes. Alle kamers zijn voorzien van een televisie, Ipod docking station, heerlijke boxsprings met luxe pocketvering matras, donzen dekbedden en kussens (of synthetisch op verzoek), bureau, koffie- en theefaciliteiten, minibar, badlakens, badjassen, badslippers en een föhn.

De Deluxe Double kamers, family suites & junior suites zijn daarnaast standaard voorzien van een kledingkast en een kluisje. Stadsvilla Hotel Mozaic Den Haag is een uitstekende locatie om Den Haag te ontdekken. Je bevindt je bijvoorbeeld vlakbij het Vredespaleis, de charmante winkelstraat Denneweg en verschillende stadsparken. Heb je zin om een middagje lekker uit te waaien? Met minder dan tien autominuten sta je op het strand van Scheveningen.

Vergeet je dan ook niet het bijzondere openluchtmuseum Beelden aan Zee te bezichtigen. Heb je hierna nog tijd over? Ga dan eens Nederland in het klein bekijken in Madurodam..

**Madurodam**
Madurodam is leuk voor jong en oud! Ontdek alle hoogtepunten van Nederland in het klein.

Je komt ogen en handen tekort. Zo beleef je samen hoe Nederland is ontstaan, word je de toekomstige voetbalkampioen van Nederland en zorg je dat het land niet onder water komt te staan. Dat moet je meemaken!
**Haagsche Markt**
Met meer dan 500 vaste kramen met elk een eigen karakter is de Haagse Markt of 'Haagse Markt' een van de grootste onoverdekte markten van Europa. Vanaf het Centrale station of HS kun je verschillende tram- en buslijnen nemen naar de markt.
**Paleis Noordeinde**
Paleis Noordeinde is het werkpaleis van de Nederlandse koning en ligt in het centrum van Den Haag.

Vanaf het station, het Malieveld, de winkelstraten en Het Binnenhof wandel je er in een paar minuutjes naartoe. Hier hebben verschillende Koninklijke huwelijken plaatsgevonden. Paleis Noordeinde is helaas niet vanbinnen te bezichtigen, maar de buitenkant is zeker ook al de moeite waard! Wandel hier dus zeker even langs en stop eens in de Paleistuin om te genieten van de rust..



Kaart

Eigenschappen
Naam Stadsvilla Hotel Mozaic Den Haag
Nederland
Den Haag
Type Stedentrips
Aanbieder Weekendjeweg-Nl
Kort FLASHDEAL! ⚡ Verblijf 2 of 3 dagen in een luxe 4*-boetiekhotel in Den Haag en nabij Scheveningen incl. ontbijt
Overig 1 of 2 overnachtingen1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffetVerblijf in een karakteristieke villaIdeaal gelegen tussen stad en strandHotel ligt in de Haagse archipelbuurtHotel wordt beoordeeld met een 9,2 op Zoover!Mogelijkheid om fietsen te huren bij het hotelGratis gebruik van Wifi in het hotelTip: ga uitwaaien op het strand van Scheveningen
Adres Laan Copes van Cattenburgh 38
Postcode 2585 GB
Sterren 4
Transport Eigen vervoer
Regio Zuid-Holland