Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.
In het Van der Valk Hotel Tiel kan je genieten van luxe en comfort, terwijl je de prachtige omgeving van de Betuwe ontdekt.
Dit 4-sterrenhotel ligt direct aan de A15 en middenin het wonderschone landschap van de Betuwe. De Betuwe staat bekend om zijn pittoreske dorpjes, kasteeltjes en gezellige boerderijen. En het mooie is, je kan ze allemaal ontdekken via de speciaal aangelegde wandel- en fietsroutes. Stap op de fiets en laat je leiden door dit prachtige landschap.
Het is de perfecte manier om tot rust te komen en te genieten van de natuur. Houd je meer van cultuur? Geen probleem! Met een halfuurtje rijden ben je in de oudste stad van Nederland: Nijmegen. Hier kan je de Sint-Stevenskerk, de Grote Markt of de Boterwaag bezoeken. En na een dag vol indrukken, kun je heerlijk ontspannen in het hotel..
Welkom in de fruitstad aan de rivier de Waal in het hart van de Betuwe.
Een streek die zich kenmerkt door heerlijk fruit. En dat zie je terug in en om de stad. Maak kennis met stadsmascotte Flipje, het fruitbaasje. Wandel door de Vlindertuin in het centrum en de boomgaarden in de omgeving.
Tiel is één van de tien oudste steden van Nederland.
Tiel Hanzestad was rond het jaar 1000 al een zeer belangrijke handelsstad. Het historische centrum met de sfeervolle winkelstraatjes herinneren daar nog aan. Daar is het erg gezellig, met talrijke winkels, restaurants en cafés, fraaie parken en stadstuinen.
Ook op cultureel gebied is er van alles te beleven in Tiel. In Schouwburg en Filmtheater Agnietenhof geniet je van vele prachtige voorstellingen en films.
Bezoek ook cultuurgebouw Zinder met hierin o.a. de bibliotheek, muziekschool, exposities en kleine concerthal.
Bij een bezoek aan Tiel mag een bezoek aan het Flipje & Streekmuseum niet ontbreken. Met alles alles over de geschiedenis van Tiel en Flipje.
Leuk voor jong en oud!
**Tijd over? Bezoek ook Arnhem!**
Het levendige centrum van Arnhem bevindt zich op slechts een half uurtje rijden van het hotel. De stad is een prima uitvalsbasis voor culturele uitstapjes naar bijvoorbeeld Burgers' Zoo of het Openluchtmuseum. In de binnenstad kun je uren shoppen. Daarnaast heeft Arnhem ook een keur aan parken en tuinen voor heerlijke wandelingen.
**Of Den Bosch!**
In Den Bosch kun je veel zien en beleven.
De stad bruist van de activiteiten, mooie winkels en bourgondische horeca. Voor ieder wat wils. Ontdek de Binnendieze, struin door de kleine straatjes van de historische binnenstad, eet een échte Bossche bol, cultuur snuiven in de vele musea, wandel door het Bossche Broek, shop in de bijzondere boetiekjes of geniet van de gastvrije sfeer in een knus kroegje!.
Naam | Van Der Valk Hotel Tiel |
Nederland | |
Tiel | |
Type | Van Der Valk Specials |
Aanbieder | Weekendjeweg-Nl |
Kort | Verblijf 2, 3 of 4 dagen in 4*-Van der Valk Hotel Tiel in de fruitstad aan de Waal nabij Nijmegen incl. ontbijt |
Extra | Nabij Nijmegen! |
Overig | 1, 2 of 3 overnachtingenVerblijf in een Comfort of Deluxe kamerDagelijks uitgebreid ontbijtbuffetMogelijkheid tot fietshuur in het hotel (tegen betaling)Gratis gebruik van Wi-Fi en parkeren bij het hotelTip: bezoek Nijmegen of Arnhem |
Adres | Laan van Westroijen 10 |
Postcode | 4003 AZ |
Sterren | 4 |
Transport | Eigen vervoer |
Regio | Gelderland |