Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.
Gelegen in de chique wijk Salamanca, staat het H10 Puerta de Alcalá garant voor een luxueuze uitvalsbasis.
Je bevindt je op loopafstand van enkele van de meest iconische bezienswaardigheden van Madrid, zoals het Retiropark en de Puerta de Alcalá, waarnaar het hotel is vernoemd. Ook het beroemde kunstendriehoek met het Prado, het Thyssen-Bornemisza en het Reina Sofia museum ligt binnen handbereik.
Dit prachtige etablissement biedt niet alleen een luxe verblijf, maar ook een unieke ervaring die je reis naar de Spaanse hoofdstad onvergetelijk maakt!.
Wandelen door Parque del Retiro 🌺
Vanuit H10 Puerta de Alcalá loop je in ongeveer twee minuten naar Parque del Retiro.
Dit grote stadspark voelt als een rustige onderbreking van de drukte van Madrid. In de ochtend zie je hier hardlopers, locals met koffie en straatmuzikanten langs de brede lanen. Het meer met roeiboten en het glazen Palacio de Cristal geven het park een ontspannen sfeer. Vooral aan het einde van de middag is het fijn om hier even te wandelen voordat je de stad weer induikt.
Door de ligging direct naast het park is dit een van de prettigste plekken om tijdens een stedentrip even op adem te komen.
Rooftop met uitzicht over Madrid 🌇
H10 Puerta de Alcalá heeft een rooftopbar met uitzicht over de daken van Madrid en het groen van Retiro. Vooral rond zonsondergang hangt hier een ontspannen sfeer met rustige muziek en een levendig uitzicht op de stad. Het zwembad op het dakterras maakt deze plek extra prettig tijdens warme dagen in de Spaanse hoofdstad. Na een middag wandelen door de stad is dit een fijne plek om nog even buiten te zitten.
De rooftop voelt kleinschalig en rustig aan, ondanks de centrale ligging van het hotel. Vanuit het hotel wandel je bovendien in ongeveer vijftien minuten naar de gezellige restaurants rond de wijk Salamanca.
Tip van een local 💛
Wandel in ongeveer tien minuten naar de wijk Chueca en drink aan het begin van de avond een vermouth op een klein terras tussen de locals. De wijk staat bekend om haar levendige sfeer, smalle straten en mix van moderne winkels en oude cafés. Overdag hangt er een ontspannen sfeer, terwijl het 's avonds langzaam voller wordt met Madrilenen die buiten afspreken.
Rond Plaza de Chueca vind je veel kleine tapasbars waar je gemakkelijk even binnenloopt voor een drankje en een hapje. Het gebied voelt minder toeristisch aan dan het centrum rond Puerta del Sol. Juist daardoor krijg je hier snel het gevoel dat je even onderdeel bent van het dagelijkse leven in Madrid..
| Naam | H10 Puerta De Alcalá |
| Spanje | |
| Madrid | |
| Type | Stedentrips |
| Aanbieder | Weekendjeweg-Nl |
| Kort | Luxe verblijf in hartje Madrid op steenworp afstand van iconische highlights en wereldberoemde musea |
| Extra | Mooie locatie! |
| Overig | 2, 3, 4 of 5 overnachtingenRetourvlucht naar Madrid vanaf een luchthaven naar keuzeOptioneel ook boekbaar incl. uitgebreid ontbijtbuffetBushalte Escuelas Aguirre - Casa Árabe ligt naast het hotelMetrostation Príncipe de Vergara ligt tegenover het hotel 🚇Gratis gebruik van Wi-Fi in het hotelTip: je kunt een rondleiding krijgen door het Santiago Bernabéu Stadion! |
| Adres | Calle Alcalá 66 |
| Postcode | 28009 |
| Sterren | 4 |
| Transport | Eigen vervoer |
| Regio | Madrid |