HF Fénix Urban

Prijs : € 269.46

Portugal

Lissabon

Stedentrips


HF Fénix Urban Ga naar Weekendjeweg-nl

voor € 269.46

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.

Veel musea, genoeg leuke bezienswaardigheden en gezellige mensen.

Je bent vlakbij het strand, loopt maar een kort stukje naar de winkelstraten en kunt terecht bij de lekkerste restaurants op elke hoek. Wat wil je nog meer? Sfeer, gezelligheid en het is een prachtige stad om te zien. En dat allemaal met een aangename temperatuur. Tijdens je stedentrip naar de fadostad maak je ritjes in de beroemde trammetjes, pauzeer je op één van de gezellige pleinen, bezoek je oude, historische wijken en neem je een kijkje bij bijzondere bezienswaardigheden zoals o.a.

Jerónimos Monastery, Praça do Comércio en Carmo Convent. Tijdens je bezoek aan Lissabon beleef je de stad op een bijzondere manier met de inbegrepen Escape Tour®. Je gaat terug naar het jaar 1974 en kruipt in de huid van fadozangeres Amália Rodrigues, die na de Anjerrevolutie moet vluchten vanwege haar geheime liefdesbrieven aan oud-dictator Salazar. Samen met je team los je onderweg raadsels op en ontdek je al speurend de mooiste plekken van de stad.

Via de selfguided route dwaal je door de straten van Lissabon terwijl je op zoek gaat naar de geheime uitgang. Een spannende en interactieve manier om de stad op een heel andere manier te beleven! Lissabon is zo veelzijdig dat je altijd wat te doen hebt!.

Escape Tour Lissabon
Escape Tours® is een interactieve city game waarmee je op een leuke en actieve manier een stad ontdekt.

Samen met vrienden, familie of collega's ga je op zoek naar de geheime uitgang van de stad. Tijdens de route los je puzzels op, beantwoord je vragen en voer je opdrachten uit via een handige app. Elk goed antwoord brengt je dichter bij nieuwe aanwijzingen en uiteindelijk bij de eindbestemming. De uitdaging is om binnen 2 uur de uitgang te vinden, maar je kunt het spel ook later afmaken.

Het is een originele activiteit die perfect past bij een dagje uit of stedentrip.

**Wat is er te doen in de omgeving?**
**Maak een ritje in tram 28 en de Elevador da Glória**

De snelste en leukste manier om het oude centrum te verkennen is een ritje met tram 28. Met deze tram rijd je via smalle straatjes en steile hellingen dwars door de historische wijken Estrela, Alfama, Graça en Mouraria. Een andere belangrijke tram is de Elevador da Glória, een knalgele tram die je van Baixa naar het hoger gelegen Bairro Alto brengt. Deze tram wordt ook door de lokale bewoners veel gebruikt, om de 265 meter hoge heuvel met een stijgingspercentage van meer dan 20% te beklimmen.

Ondanks dat het vrij toeristisch is, is het maken van een ritje met tram 28 en de Elevador da Glória is iets wat je zeker moet doen in Lissabon.
**Slenter door de prachtige wijk Alfama**

Alfama de oudste wijk van Lissabon en wat mij betreft ook een van de mooiste. De nauwe straatjes, de prachtige traditionele tegeltjes, de verstopte terrasjes, het is allemaal even sfeervol. Er zijn veel verborgen plekjes in Alfama en het barst van de historische plekken. Ik zou hier gemakkelijk een dag rond kunnen slenteren op zoek naar de mooiste straten.

Wil je niets missen van Alfama en vind je het leuk om meer over de geschiedenis van de wijk en de bezienswaardigheden te leren? Dan is een wandeltocht met gids een leuk idee.
**Bezoek de Lx Factory**

Eén van de hipste, origineelste plekken van Lissabon is absoluut de Lx Factory. Dit voormalige fabrieksterrein barst vast de unieke winkels, leuke restaurants en fijne terrasjes. Ga je naar Lissabon, dan mag je wat mij betreft de Lx Factory niet overslaan. Het terrein ligt een stukje buiten het centrum recht onder de 'Golden Gate Bridge' van Lissabon, de Ponte 25 Abril.

Als je zin hebt in een lekker wandeling is het een prima idee om er naartoe te lopen. Vanuit hartje Lissabon loop je er in een klein uur naartoe..



Kaart

Eigenschappen
Naam HF Fénix Urban
Portugal
Lissabon
Type Stedentrips
Aanbieder Weekendjeweg-Nl
Kort Ontdek Lissabon in 3, 4 of 5 dagen en verblijf in een centraal gelegen 4*-hotel incl. ontbijt en vlucht + Escape Tour
Extra In het centrum!
Overig 2, 3 of 4 overnachtingenRetourvlucht naar Lissabon vanaf luchthaven naar keuzeDagelijks uitgebreid ontbijtbuffetInclusief Escape Tour door Lissabon! 🗺️ t.w.v. €29,95📍 TOPLOCATIE! Verblijf in een centraal gelegen 4*-hotelMetrostation zit op 400 meter van het hotel en meerdere bushaltes op loopafstandGratis gebruik van Wi-Fi in het hotelTip: maak een zeiltocht tijdens zonsondergang over de Taag
Adres Av. António Augusto de Aguiar 14
Postcode 1050-016
Sterren 4
Transport Eigen vervoer
Regio Estremadura