Fletcher Hotel De Wipselberg

Prijs : € 67.5

Nederland

Beekbergen

Fletcher Specials


Fletcher Hotel De Wipselberg Ga naar Weekendjeweg-nl

voor € 67.5

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.

Dit unieke hotel ligt prachtig verscholen op een glooiend landgoed in de uitgestrekte bossen van Beekbergen, waardoor je letterlijk vanuit je hotelkamer zo het actieve buitenleven in stapt.

Wandelaars en fietsers halen hun hart op met de kilometerslange, schitterende routes die direct langs het hotel lopen en je over de paarse heidevelden en langs sprookjesachtige zandverstuivingen leiden. In de directe omgeving valt er ontzettend veel te ontdekken, want je staat binnen no-time oog in oog met edelherten en wilde zwijnen in het Nationaal Park De Hoge Veluwe of bij de indrukwekkende Loenense Waterval.

Cultuurliefhebbers kunnen hun geluk niet op met het wereldberoemde Kröller-Müller Museum en het historische Paleis Het Loo op een steenworp afstand. Wil je de natuur afwisselen met een gezellig dagje uit, dan liggen de bruisende steden Apeldoorn en Arnhem om de hoek voor een middag vol leuke boetiekjes, historische straatjes en sfeervolle terrasjes..

**Wild spotten op de Veluwe!**
Stel je voor: je ontdekt de verse pootafdruk van een gigantisch edelhert, herkent de diepe wroetsporen van een wild zwijn en ziet plotseling een indrukwekkende havik in glijvlucht voorbijschieten! Samen met een ervaren gids die de allerbeste geheime plekjes kent, transformeer je in een echte spoorzoeker en scan je met je verrekijker de bosranden af op zoek naar herten, reeën, vossen en dassen.

De absolute magische piekuren voor deze onvergetelijke wildontmoetingen zijn de vroege ochtenduren wanneer het bos ontwaakt, of juist tijdens de sfeervolle schemering. Trek je wandelschoenen aan, houd je camera in de aanslag en laat je verrassen door de wilde bewoners van de Veluwe!
**Ontdek het Kröller-Müller Museum**
Cultuurliefhebbers opgelet, want midden in de adembenemende natuur ligt een wereldwijd topmuseum op je te wachten! In het Kröller-Müller Museum bewonder je de op één na grootste Van Gogh-verzameling ter wereld, met een overweldigende collectie van bijna negentig schilderijen en ruim honderdtachtig tekeningen. Naast de meesterwerken van Vincent van Gogh sta je hier oog in oog met iconische topstukken van moderne meesters zoals Pablo Picasso, Claude Monet en Piet Mondriaan. Stap daarna zeker ook naar buiten, want de bijbehorende beeldentuin is een van de allergrootste van heel Europa waar je tussen de bomen door wandelt langs meer dan honderdzestig indrukwekkende sculpturen!
**Bewonder de Loenense Waterval**
Op slechts een steenworp afstand van het hotel vind je een uniek stukje Nederland waar je ogen hun ogen niet geloven: de Loenense Waterval! Dit is officieel de hoogste klaterende waterval van ons land, prachtig gelegen in een sprookjesachtig, groen bosgebied.

Het heldere water klettert hier via een speciaal aangelegde stroomversnelling metersdiep naar beneden, wat zorgt voor een heerlijk rustgevend geluid en een fantastisch schouwspel. Het is de perfecte tussenstop tijdens een actieve fiets- of wandeltocht om even helemaal op te laden, te picknicken aan het water of om die ene perfecte vakantiefoto te schieten te midden van de ongerepte natuur!
**Wandel door de koninklijke bossen van Paleis Het Loo**
Breng een bezoek aan de koninklijke achtertuin van Apeldoorn en voel je voor een dag een echte koning of koningin in het Paleisspark van Paleis Het Loo! Dit uitgestrekte, historische park grenst direct aan het paleis en biedt schitterende, vorstelijke wandelroutes die je langs romantische vijverpartijen, monumentale bomen en kabbelende beekjes leiden. Je wandelt hier over paden waar vroeger de koninklijke familie al genoot van de rust en de buitenlucht. Combineer je wandeling met een blik op het indrukwekkend gerestaureerde paleis en de strakke baroktuinen voor de ultieme mix van cultuur, rijke historie en adembenemend natuurschoon!.



Kaart

Eigenschappen
Naam Fletcher Hotel De Wipselberg
Nederland
Beekbergen
Type Fletcher Specials
Aanbieder Weekendjeweg-Nl
Kort Geniet 2 of 3 dagen in een 4*-landgoedhotel op de Veluwe incl. ontbijt en 2-gangendiner
Extra Gratis parkeren!
Overig 1 of 2 overnachtingenDagelijks uitgebreid ontbijtbuffet1x a la carte 2-gangendiner op de dag van aankomstVrij gebruik van het binnenzwembad van het hotelKom volledig tot rust in de sauna (tegen betaling) of de HammamHotel is gelegen nabij de leuke plaatsen Apeldoorn, Arnhem en EdeIdeale omgeving voor het maken van wandel- en fietstochtenKnus hotel midden op de Veluwe💦 Het hotel is gelegen op een steenworp afstand van de hoogste waterval van NederlandGratis gebruik van Wi-Fi en parkeren bij het hotelHet hotel beschikt over een heerlijk buitenterras!Tip: ga wild spotten op de Veluwe!
Adres Wipselbergweg 30
Postcode 7361 TK
Sterren 4
Transport Eigen vervoer
Regio Gelderland