Hotel Ilunion Alcora Sevilla

Prijs : € 279

Spanje

Sevilla

Stedentrips


Hotel Ilunion Alcora Sevilla Ga naar Weekendjeweg-nl

voor € 279

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.

Wie heeft er nou geen zin in de Spaanse zon? Je verblijft in het comfortabele Ilunion Alcora Sevilla, rustig gelegen aan de oevers van de Guadalquivir.

Hier geniet je van de spaanse zon in de zomer, en milde temperaturen in de winter, terwijl het grootste deel van Europa bibbert van de kou. Dankzij de bushalte op loopafstand sta je in een kwartiertje in het levendige centrum van Sevilla, waar de zon schijnt en de sfeer ontspannen is.
Struin door de authentieke wijk Alameda, waar de terrassen (ook in de winter) uitnodigen voor tapas en sangria in het zonnetje. Bezoek het sprookjesachtige Real Alcázar, en ontdek het archeologisch museum van San Juan de Aznalfarache!
Na een dag vol zon en cultuur kom je helemaal tot rust in je hotel. Op het ruime terras kun je heerlijk buiten zitten met een boek, terwijl je uitkijkt over de stad.

In het à-la-carterestaurant proef je lokale en internationale gerechten, of je pakt een snelle snack in de cafetaria. Of je nu wilt relaxen in de lounge of nog even wilt genieten van de zon op het terras: deze vakantie in Sevilla voelt als een echte oppepper!.

**Bezoek het Real Alcázar**
Het Real Alcázar is zonder twijfel een van de mooiste bezienswaardigheden van Sevilla.

Dit eeuwenoude koninklijk paleis, met zijn indrukwekkende Moorse architectuur en uitgestrekte tuinen, voelt bijzonder aan. De zonnestralen zorgen voor een heerlijke temperatuur, waardoor je in alle rust door de met tegels versierde zalen en over de sfeervolle binnenplaatsen kunt dwalen. De tuinen staan ook in de winter vol met sinaasappelbomen en palmen, en het is een genot om daar te wandelen! Je waant je hier echt even in een sprookje.
**Ontdek de wijk Alameda**
De wijk Alameda de Hércules is het creatieve en alternatieve hart van Sevilla. Deze buurt leeft het hele jaar gewoon door: de terrassen zijn gevuld met locals en toeristen die genieten van de zon, er is volop street art te bewonderen en de sfeer is altijd relaxed.

Je vindt er talloze hippe koffiebars, tapasrestaurants en kleine boetiekjes. Het is de ideale plek om mensen te kijken, een praatje te maken met de Sevillanen en je onder te dompelen in het lokale leven. In de zomer is dit natuurlijk een perfecte bezigheid, maar zelfs op een frisse winterdag kun je hier vaak buiten zitten, want de zon laat zich in Sevilla bijna altijd zien.
**Slenter over Plaza de España**
Het Plaza de España is een architectonisch hoogstandje en een van de meest iconische plekken van de stad. Dit enorme, halvemaanvormige plein is omringd door prachtige gebouwen en kleurrijke keramieken bankjes die elk een provincie van Spanje voorstellen.

Neem lekker de tijd om de details te bewonderen, foto's te maken of een roeibootje te huren op het kanaal. De zon weerspiegelt prachtig op het water en het plein is een heerlijke plek om te genieten van het weer.
**Bezoek het archeologisch museum van Sevilla**
Voor wie geïnteresseerd is in geschiedenis, is het archeologisch museum van Sevilla een aanrader. Het museum ligt in het groene Maria Luisa-park, waar je lekker kunt wandelen tussen de palmbomen en fonteinen. Binnen ontdek je een indrukwekkende collectie vondsten uit de Romeinse tijd, de prehistorie en de Moorse periode.

Het is een perfecte activiteit voor een zonnige, maar misschien wat koelere dag. Na je bezoek kun je nog even nagenieten op een bankje in het park, met uitzicht op de winterzon die door de bomen schijnt..



Kaart

Eigenschappen
Naam Hotel Ilunion Alcora Sevilla
Spanje
Sevilla
Type Stedentrips
Aanbieder Weekendjeweg-Nl
Kort Verblijf 4, 5 of 6 dagen in een 4*-hotel in het levendige Sevilla incl. vlucht en ontbijt
Extra incl. ontbijt!
Overig 3, 4 of 5 overnachtingen in een 4*-hotel met zwembad!Retourvlucht naar Sevilla vanaf luchthaven naar keuzeDagelijks uitgebreid ontbijtbuffetNaar het centrum van Sevilla is het 15 minuten met de busBushalte zit op 450 meter van het hotelGratis gebruik van Wi-Fi in het hotelTip: Ga op zoek naar de filmset van de serie Game of Thrones!
Adres Carretera San Juan a Tomares, km 1
Postcode 41920
Sterren 4
Transport Eigen vervoer
Regio Andalusië