Hotel St. Hubertus

Prijs : € 839

Oostenrijk

Lofer

Wintersport


Hotel St. Hubertus Ga naar Wintertrex-nl

voor € 839

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Wintertrex-nl.

Het door een familie geleide 4-sterren Hotel St.

Hubertus ligt op ca. 300 m van het centrum van Lofer en op ca. 450 m van de Loferer Almbahn. Het biedt een prachtig uitzicht op de indrukwekkende Loferer Steinberge.

Een skibushalte ligt ca. 100 m verderop en direct voor het hotel begint een wandelroute. Een loipe bereik je na ca. 150 m, de rodelbaan na ongeveer 3 km..

Het door een familie geleide 4-sterren Hotel St.

Hubertus ligt op ca. 300 m van het centrum van Lofer en op ca. 450 m van de Loferer Almbahn. Het biedt een prachtig uitzicht op de indrukwekkende Loferer Steinberge.

Een skibushalte ligt ca. 100 m verderop en direct voor het hotel begint een wandelroute. Een loipe bereik je na ca. 150 m, de rodelbaan na ongeveer 3 km.InrichtingTot de faciliteiten van dit gezellige hotel behoren een receptie met een ontvangstbalie, Wi-Fi, een lift, een huisbar, een ontbijtruimte, een eetzaal, een skiruimte en een terras (als het weer het toelaat).

Er is gratis parkeergelegenheid, op basis van beschikbaarheid.
Het gebruik van de wellnessruimte met binnenzwembad (openingstijden zie het mededelingenbord ter plaatse), Finse sauna, stoombad, infraroodcabine en ontspanningsruimte met theelounge is inbegrepen. Massages en schoonheidsbehandelingen zijn beschikbaar op aanvraag en tegen betaling. Er is ook een fitnessruimte beschikbaar.
Ter plaatse ontvang je de “Guest Mobility Ticket”, waarmee je tijdens je verblijf gebruik kunt maken van al het openbaar vervoer in de provincie Salzburg (informatie onder voorbehoud, zie informatie ter plaatse).VerzorgingHet bij de reisprijs inbegrepen halfpension bestaat uit een ontbijt- en avondbuffet met vegetarisch alternatief. Daarnaast is er in de namiddag thee bij de hotelbar.

Gluten- en lactosevrije gerechten en dieetmaaltijden zijn op aanvraag mogelijk.Belangrijke opmerkingenVoor kinderen t/m 5 jaar oud versturen we geen skipasvoucher. Zij ontvangen ter plaatse een gratis skipas, waarmee ze onder begeleiding van de ouders (max. 1 kind per ouder) gratis kunnen skiën. Bij meer kinderen dan volwassenen moet er ter plaatse een kinderskipas worden gekocht.

Meer informatie ontvang je bij de liftkassa.Gezinsvriendelijke actie: 14-03-2026 t/m 06-04-2026 - Kinderen geboren in 2007 of later (identiteitsbewijs verplicht) krijgen een gratis meerdaagse skipas vanaf 3 dagen. Voorwaarde is dat ten minste één ouder voor dezelfde periode een meerdaagse skipas vanaf 3 dagen aanschaft. Voor kinderen t/m 5 jaar wordt over het algemeen geen skipasvoucher verstuurd. Zij krijgen ter plaatse een gratis skipas waarmee ze onder begeleiding van hun ouders (max.

1 kind per ouder) gratis kunnen skiën. Als er meer kinderen dan volwassenen meereizen of als niet aan de actievoorwaarden wordt voldaan, moet ter plaatse een skipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de liftkassa.Bij het boeken van meerbedskamers of kamers met bijzetbedden wordt bij onderbezetting geen aanspraak gemaakt op de extra bedden.



Kaart

Eigenschappen
Naam Hotel St. Hubertus
Oostenrijk
Lofer
Type Wintersport
Aanbieder Wintertrex-Nl
Regio Salzburger Saalachtal
Ski Regio Almenwelt Lofer
Provincie Salzburgerland
Faciliteiten Lift;Bar;Parkeerplaats;Internet;Stoombad;Massages;Sauna;Zwembad;Infraroodsauna;Fitnessruimte
Sterren 4
Rating 8.3
Afstand tot piste 500
Inclusief Overnachting zoals geboektVerzorging zoals geboekt3-, 4- of 6-daagse skipas Almenwelt Lofer (Waarde van de skipas tot € 298) Uitzonderingen zie boekingsprocesGastenkaart (zie beschrijving)Kluis (in de kamer)Kinderbed (op aanvraag)Kinderstoel (volgens beschikbaarheid)Parkeerplaats (volgens beschikbaarheid)10% korting op lessen bij onze partnerskischolen (10% korting op skiverhuur)
Transport eigen vervoer