Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Wintertrex-nl.
Het gezellige 4-sterren hotel Europa ligt op ca.
3 km van het centrum van St. Moritz in de wijk Chamfèr. De toegang tot het skigebied is via de op ca. 2,3 km afstand gelegen lift St.
Moritz Bad-Signal of de op ca. 5 km afstand gelegen lift Surlej-Murtèl mogelijk. De dichtstbijzijnde bushalte van het openbaar vervoer is op ca. 100 m afstand..
Het gezellige 4-sterren hotel Europa ligt op ca.
3 km van het centrum van St. Moritz in de wijk Chamfèr. De toegang tot het skigebied is via de op ca. 2,3 km afstand gelegen lift St.
Moritz Bad-Signal of de op ca. 5 km afstand gelegen lift Surlej-Murtèl mogelijk. De dichtstbijzijnde bushalte van het openbaar vervoer is op ca. 100 m afstand.
InrichtingTot de faciliteiten van het comfortabele hotel behoren een receptie, lobby, Wi-Fi, lift, hotelrestaurant en hotelbar. Buiten bevindt zich een terras. Het skimateriaal kun je in een ski/snowboardberging opbergen. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats (tegen betaling), een parkeergarage (tegen betaling) en een oplaadpunt voor elektrische auto´s (tegen betaling) - op basis van beschikbaarheid.
VerzorgingDe maaltijden bij de boeking van kamers met halfpension omvat een ontbijtbuffet. ´s Avonds kun je gebruikmaken van een 4-gangenmenu. Voor de kleinsten is er een kindermenu voor het avondmaal voorzien.HuisdierenHuisdieren welkom (ca. CHF 15,- per dier/nacht, zonder voer, alleen honden, alleen na aanmelding vooraf)Belangrijke opmerkingenwellnessgedeelte: Toegang voor kinderen alleen onder begeleiding van een volwasseneBij het boeken van kamers met meerdere bedden of kamers met bijzetbedden, is er geen recht op de extra bedden in het geval van onderbezetting.Voor kinderen jonger dan 6 jaar (leeftijd op de dag van de terugreis) is het gebruik van de liften van het ENGADIN St.
Moritz Mountain Pool-netwerk gratis, met uitzondering van de gebieden Aela, Cristins, Celerina Provulèr, San Spiert, Survih, Müsella en Bügls. Voor kinderen jonger dan 6 jaar (leeftijd op de dag van de terugreis) moet mogelijk een skipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de kassa van de lift.De keycardkosten kunnen worden terugbetaald bij inlevering van onbeschadigde keycards bij de kassa's van de lift. De inlevering moet binnen 72 uur na het verlopen van de skipas plaatsvinden.Reisinformatiecheck-in: van 16:00check-out: tot 11:00.
| Naam | Hotel Europa |
| Zwitserland | |
| St Moritz | |
| Type | Wintersport |
| Aanbieder | Wintertrex-Nl |
| Regio | Engadin |
| Ski Regio | Corviglia |
| Provincie | Graubünden |
| Faciliteiten | Lift;Bar;Parkeergarage;Parkeerplaats;Internet;Rolstoeltoegankelijk;Huisdieren mogelijk;Laadpaal voor elektr. auto;Stoombad;Fitnessruimte;Whirlpool;Massages;Sauna;Zwembad |
| Sterren | 4 |
| Rating | 8.4 |
| Afstand tot piste | 5000 |
| Inclusief | Overnachting zoals geboektVerzorging zoals geboekt2-, 3-, 4-, 6- of 9-daagse skipas ENGADIN St. Moritz Mountain Pool (Waarde van de skipas tot € 482) Uitzonderingen zie boekingsprocesSkipas ENGADIN St. Moritz Mountain Pool (waarde van de skipas tot € 482). Details/ uitzonderingen zie boekingsproces.Whirlpool (zie informatie ter plaatse)Binnenzwembad (zie informatie ter plaatse)Wellnessgedeelte (zie informatie ter plaatse)Badjas (te leen)Badschoenen (te leen)Wi-FiGastenkaart "ÖV-Inklusive" (zie beschrijving)Biljart (op basis van beschikbaarheid)FitnessruimteTafeltennis (op basis van beschikbaarheid)Verhuur van rodels (op basis van beschikbaarheid)Kluis (zie beschrijving van de kamer)Babybed (op aanvraag)Kinderstoel (op basis van beschikbaarheid) |
| Transport | eigen vervoer |