Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Wintertrex-nl.
Het rustieke Haus Taurer is rustig gelegen in Sagritz, op ongeveer 2,1 km van het centrum van Döllach.
De ingang van het skigebied Heiligenblut ligt op ca. 12 km afstand.
Een skibushalte bereik je na 550 m..
Het rustieke Haus Taurer is rustig gelegen in Sagritz, op ongeveer 2,1 km van het centrum van Döllach.
De ingang van het skigebied Heiligenblut ligt op ca. 12 km afstand. Een skibushalte bereik je na 550 m.InrichtingTot de algemene faciliteiten van de accommodatie behoren Wi-Fi, een verblijfsruimte met tv, gemeenschappelijke keuken (tegen betaling) en gastenkoelkast, een infraroodsauna (tegen betaling) en een skischoendroger. Er zijn gratis parkeerplaatsen aanwezig bij de accommodatie op basis van beschikbaarheid.
Kinderen hebben de mogelijkheid om de dieren op de boerderij van de accommodatie te helpen verzorgen.VerzorgingBij de reisprijs is een uitgebreid ontbijt inbegrepen met producten van de boerderij van de accommodatie.HuisdierenHonden welkom (ca.
€ 1 - € 2,- per dag afhankelijk van de grootte van de hond, zonder voer)Belangrijke opmerkingenVoor kinderen t/m 9 jaar oud versturen we geen skipasvoucher. Kinderen tussen 5 t/m 9 jaar kunnen onder begeleiding van een ouder de Schneemannkarte (skipas) kopen, welke ter plaatse € 9,50 per kind per dag kost. Kinderen onder de 5 jaar skiën gratis. Voor kinderen die zelfstandig skiën (bv.
skiles volgen), geldt het kindertarief. Meer informatie ontvang je bij de liftkassa.Bij het boeken van meerbedskamers of kamers met bijzetbedden wordt bij onderbezetting geen aanspraak gemaakt op de extra bedden.
| Naam | Haus Taurer |
| Oostenrijk | |
| Döllach | |
| Type | Wintersport |
| Aanbieder | Wintertrex-Nl |
| Regio | Großglockner |
| Ski Regio | Großglockner-Heiligenblut |
| Provincie | Karinthië |
| Faciliteiten | Parkeerplaats;Internet;Koelkast voor gasten;Huisdieren mogelijk; |
| Sterren | 0 |
| Rating | 9.5 |
| Inclusief | Overnachting zoals geboektVerzorging zoals geboekt2-, 3-, 4- of 6-daagse skipas Großglockner, 9-daagse skipass Großglockner (Waarde van de skipas tot € 399) Uitzonderingen zie boekingsprocesKinderstoel (volgens beschikbaarheid)Tafeltennis (volgens beschikbaarheid)Verhuur van gezelschapsspelletjes (volgens beschikbaarheid)Parkeerplaats (volgens beschikbaarheid) |
| Transport | eigen vervoer |