Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Wintertrex-nl.
Het gezinsvriendelijke 4-sterren hotel Engel Gourmet & Spa ligt op ca.
300 m van het centrum van Welschnofen. De toegang tot het skigebied is via de op ongeveer 1 km verder gelegen lift "Laurin" mogelijk. Skibussen stoppen direct voor de accommodatie. Het station Bozen bereik je na zo´n 21 km.
Naar de lift rijdt een shuttle..
Het gezinsvriendelijke 4-sterren hotel Engel Gourmet & Spa ligt op ca.
300 m van het centrum van Welschnofen. De toegang tot het skigebied is via de op ongeveer 1 km verder gelegen lift "Laurin" mogelijk. Skibussen stoppen direct voor de accommodatie. Het station Bozen bereik je na zo´n 21 km.
Naar de lift rijdt een shuttle. InrichtingTot de faciliteiten van het comfortabele hotel behoren een receptie, Wi-Fi, bibliotheek, recreatieruimte, lift, ontbijtruimte, hotelrestaurant en hotelbar. Het wintersportmateriaal kun je in een skikelder opbergen. Ter plaatse zijn er een parkeerplaats, een parkeergarage (tegen betaling) en een oplaadpunt voor elektrische auto´s (tegen betaling) - op basis van beschikbaarheid.
VerzorgingBij het boeken van kamers met verzorging PLUS is een uitgebreid ontbijtbuffet inbegrepen. Ook 's middags (14.00 - 16.00 uur) is er een buffet met soep en salade. De verzorging in de namiddag (15.00 - 17.00 uur) bestaat uit koffie en gebak, waarbij ook thee wordt geserveerd. 's Avonds krijgt u een gastronomisch 5-gangenmenu naar keuze met regionale biologische producten.
Voor kinderen zijn er tijdens de maaltijden gratis frisdranken en vruchtensappen beschikbaar. Op aanvraag zijn er ook dieetgerechten en lactosevrije, glutenvrije, vegetarische en veganistische alternatieven verkrijgbaar.HuisdierenHuisdieren op aanvraag (ca. € 25,- per dier/nacht, zonder voer, max. 20 kg, alleen honden)Belangrijke opmerkingenBij het boeken van kamers met meerdere bedden of kamers met bijzetbedden, is er geen recht op de extra bedden in het geval van onderbezetting.CIN: IT021058A1N2PNCNAQEr wordt geen skipasvoucher uitgegeven voor kinderen t/m 7 jaar (leeftijd op de dag van de terugreis).
Voor elke gekochte skipas voor volwassenen ontvangt een begeleidend kind in deze leeftijdsgroep een gratis ticket voor het gebruik van de liften (ID vereist). Als er meer kinderen meereizen dan volwassenen, moet er ter plaatse een kinderskipas worden gekocht. Meer informatie is verkrijgbaar bij de kassa van de lift.Reisinformatiecheck-in: van 15:00check-out: tot 10:00.
| Naam | Hotel Engel Gourmet & Spa |
| Italië | |
| Welschnofen | |
| Type | Wintersport |
| Aanbieder | Wintertrex-Nl |
| Regio | Eggental |
| Ski Regio | Carezza |
| Provincie | Zuid-Tirol |
| Faciliteiten | Huisdieren mogelijk;Parkeerplaats;Internet;Animatie programma;Bar;Lift;Rolstoeltoegankelijk;Laadpaal voor elektr. auto;Zwembad;Sauna;Stoombad;Fitnessruimte;Massages;Whirlpool;Infraroodsauna |
| Sterren | 4 |
| Rating | 10 |
| Inclusief | Overnachting zoals geboektVerzorging zoals geboektSkipas Val di Fassa-Carezza (waarde van de skipas tot € 381). Details/ uitzonderingen zie boekingsproces.Whirlpool (zie informatie ter plaatse)Binnenzwembad (zie informatie ter plaatse)Infinitypool (zie informatie ter plaatse)Wellnessgedeelte (zie informatie ter plaatse)Wellnesstas (te leen)Wi-FiGastenkaart "Südtirol Guest Pass" (zie beschrijving)Avondprogramma (zie informatie ter plaatse)3x yoga per week (zie informatie ter plaatse)Fitnessruimte (zie informatie ter plaatse)Kluis (zie beschrijving van de kamer)Kinderoppas (zie informatie ter plaatse)Kinder-/miniclub (Happy Club) (zie informatie ter plaatse)Babybed (op aanvraag)Kinderstoel (op aanvraag)Parkeerplaats (op basis van beschikbaarheid) |
| Transport | eigen vervoer |